Neposedně na sítích

Neposedně na fejsu... Neposedná Matka

A taky na instáči... neposedna_matka

 

Tulipány přátelství - milujeme a malujeme

Chystám první knížku a ráda bych ji protkala tulipány. Tulipány, které nakreslí moji přátelé. Chci v knížce spojit - kromě jiného - celý svět. Vždycky jsem chtěla nedosažitelné, ale proč to aspoň nezkusit. A protože téma lásky a přátelství moji knížku prostupuje, budou ji prostupovat i moji přátelé v zastoupení nakreslených tulipánů.

A protože Vás všechny nemám po ruce, ale jste po celém světě - od Kanady, přes Brazílii a Austrálii až po Brno... Takhle se sejdeme na jednom místě. Proto tahle akce. Budu potěšena, ať jste odkudkoliv, když mi pošlete nakreslený tulipán. 

Kreslí i děti, takže kdo máte pocit, že kreslíte asi jako já, nemějte obavy. Jde o gesto přátelství, ne o výtvarnou soutěž! Navíc to nebude podepsaný, takže... 

A jestli se ještě ptáte, proč tulipány, tak kromě toho, že jsou to moje nejoblíbenější kytky (růže-nka odpustí), tak mají symboliku, která je mi blízká. Symbolizují důvěru, radost, lásku (ač i neopětovanou, ale není i o tom život?), ale také odpuštění, důstojnost a svobodu. Prostě něco pro mě. I pro vás. 

Navíc jsou tulipány jako lidi. Mají svou hlavu, někdy vylezou, někdy ne. Někdy se objeví i tam, kde je nečekáte. Ale rozhodně mě po-těší. Mám je ráda všechny, je mi fuk, jakou mají barvu, jak jsou velké nebo malé, jestli mají nějakou tu vadu na kráse či handicap, ani nemluvě o těch starých... 

Jestli se Vám nápad líbí, tak kreslete, posílejte, ať kreslí i vaše děti, vaši milí, bude mi potěšením. Čím pestřejší (ač černobíle) to bude, tím lépe. Děkuju! 

trz@centrum.cz

 

 

TOPlist