Recenze

KDYŽ DUŠE BÁSNÍ O JARU

„Vzala jsem si knížku s sebou do nemocnice, je šikovně malá. Ve stresu z čekání jsem se dala do čtení a velká pochvala! Rozumím všemu, kdybych to uměla, popsala bych ty pocity stejně.“ (Milada)

„Ta knížka je skvělá! Ještě, že jsem sama doma, pořád se směju a mám chuť to číst znova a znova!“ (Marie)

„Tisíceré díky za nabíjecí knížku!“ (Vendula) 

„Neotřelé, úderné…“ (Roman)

 

NEPOSEDNÉ FEJETÓNY 

„Začnu oklikou. Moje známá má docela napjaté vztahy se svou mámou. Vlastně cokoliv udělá, tak je kvůli tomu pro mámu za blbce. Zrovna dnes ráno přidala další povzdech, proč to tak je… A pak si přečtu tvé fejetony, které jsou absolutně prosycené mateřskou láskou, a je to neskutečný kontrast. A je to přesně ta kniha, se kterou si sedneš na terasu k ranní kávě, a zatímco všichni ještě spí, ty si přečteš pár fejetonů ve světle vycházejícího slunce…   (Monika)

***

„Právě jsem dočetla laskavé fejetóny. U každého z nich jsem se zasmála, protože i v těch o vážnějších tématech jsi v souladu se svojí povahou vyjádřila naději, že bude líp. A smíchu a pobavení v dnešních knížkách nacházím pořád méně. Každý fejetón mě také přinutil k zamyšlení, protože každý je o něčem, co všichni známe a prožíváme, jen nějak není čas tomu dát rámec a souvislost. A každý fejetón mě taky poučil, i když ve svém věku bych už poučena být měla 😏 Z toho vyplývá, proč jsem poměrně útlou knížku četla tak dlouho. Nešlo se nesoustředit. A já miluju knížky, filmy a lidi, kteří mě inspirují k přemýšlení. Tímto veřejně prohlašuji, že jsem Tvoje fanynka. A moc se těším na pokračování…. hodně štěstí!“   (Blanka)

***

„Pohodové, milé a chytré čtení. Když na kafe, tak s dobrou knihou. Za mě doporučuji!“   (Pavla)

***

„Se spoustou věcí jsem souhlasila. Knížka mi mluvila z duše! Pobavila jsem se. A u prosince jsem si teda pobrečela.“   (Michala)

***

„Super knížka… jako nečtenář, čtu! :)“   (Jana)

Back To Top